ТЕХНІЧНІ УМОВИ

ПІДЄДНАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ЖИВЛЕННЯ ДО САДОВИХ БУДИНКІВ НА МАСИВІ «ПРОМІНЬ»

1. Електричний лічильник повинен бути 1-го  класу точності виміру електроенергії та електронної конструкції (як виняток, за погодженням  з  правлінням, тимчасово дозволяється залишити в експлуатації встановлені в даний час електролічильники класом  точності - 2,0).  Електролічильник повинен  кріпитись в передбаченому для цього щитку, або на ізольованій платі прикріпленій до стіни зовні будинку.

2. Захисні пристрої: автоматичні вимикачі та запобіжники повинні бути розраховані на струм  не більше - 16 А для однофазного живлення і 25 А -  для 3-х фазного.

3. Приєднання від електричної опори здійснюється алюмінйовими затискачами до головго магістрального дроту, або проникаючим пристроєм для магістралі виконаної кабелем СІП лише по повітрю, ізольованим алюміньовим дротом поперечним січенням не менше ніж 2,5 мм2. Приєднання до пристрою обліку електроенергії (лічильника) повинно бути обов’язково цільним кабелем, який підсилений несучим тросом з натяжним пристроєм або парним витим самонесучим кабелем марки СІП-(10 – 16) мм2 без підсилюючого троса, але двома натяжними кріпленнями.

4. На будівлі має бути змонтований прийомний пристрій для кріплення троса чи натяжного кріплення кабелю СІП.

5.Проведення кабельної лінії по стіні дачного будинку до електролічильника має бути виконано із застосуванням додаткової ізоляції - (пластмасовий жолоб, або гофрований шланг).

6. Заборонено, розташовувати електролічильник у важкодоступних місцях (горища, підвали, запічки, комори та інше). Особи, котрі проживають постійно на масиві, а також, котрі вперше приєднуються до однофазної чи до 3-х фазної мережі, облаштовують електролічильник, згідно вимог п.5.3.4. «Правил користування електроенергією» -  за межами будинку, у місці доступному для його перевірки електриком-контролером.

7. Подача електроенергії до внутрішньої проводки будинку при трьохфазному приєднанні може бути здійснена лише після перевірки її на предмет достатнього опору ізоляції кожного дроту, розведеного по будинку  відносно «заземлення», а також при наявності якісного заземлюючого контуру,  виконаного із трьох 2-х метрових штирів діаметром 14-16мм з кроком 1,5-2м, зварених між собою стальним дротом діаметром 6-8 мм2 та вивединого на «0»-клему щитка обліку.

8. У випадку облаштування на дачі резервної електростанції або під’єднання другої резервної лінії, з метою забезпечення охорони праці електротехнічного персоналу садівничого товариства та працівників РЕСу, схема приєднання до електролічильника обов’язково повинна включати в себе, перекидний рубильник або контрольне перемикаюче реле, а схема включення   повинна бути погоджена на Правлінні товариства.

  (Технічні умови розроблені та прийняті на Правлінні 7.06.2013року)