14.12.2018

З В Е Р Н Е Н Н Я

ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СТ «ПРОМІНЬ» ДО САДОВОДІВ ТОВАРИСТВА

         Шановні садоводи, напрочуд швидко наближається до завершення 2018 календарний рік, а з ним і час оплати членських внесків за найнижчим серед садових товариств тарифом 60 грн. за використання однієї сотки площі дачної ділянки.

         Прохання до членів нашого товариства «Промінь» по можливості відкрити членський квиток садовода та переконатися у відповідній оплаті членських і цільових внесків за 2018 рік.

         В  наступному  році,  згідно  із  Постановою  Конференції  від 17. 03. 2018 року, оплата за 2018 рік бухгалтером буде прийматись як заборгованість, в розмірі - 85 грн. за одну соту площі дачної ділянки.

         З повагою до Вас 

Голова правління СТ «Промінь»

С. М. Черкавський.

10.03.2018 року

 17 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ В БУДИНКУ КУЛЬТУРИ м.ЛУЦЬКА (ТЕАТРАЛЬНИЙ МАЙДАН) ВІДБУДЕТЬСЯ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ.   ПОЧАТОК КОНФЕРЕНЦІЇ - 10.00. РЕЄСТРАЦІЯ - 9.20. ПРИ СОБІ МАТИ КНИЖКУ САДОВОДА.

 

До уваги садоводів садівничого товариства  «Промінь» !

7 березня 2018 року відбулось чергове організаційне засідання правління СТ«Промінь» на якому було розглянуто проект порядку денного звітної конференції 2018 року:

1. Звіт голови правління товариства про роботу в 2017 році.

2. Звіт ревізійної комісії про хід перевірки фінансово – господарської діяльності в 2017 році.                                                            Виконуючому  повноваження

                                  міського голови

                                        Григорію Пустовіту

                                                             Голова правління садівничого

                                               товариства «Промінь»

                                                                               Степан Миколайович Черкавський

                                          К. т. № 0503788736

                                                              Голова правління садівничого

                                             товариства «Калина»

                                                                  Аркадій Володимирович Чміль

 

З А Я В А

     Просимо Вашої допомоги у вирішенні питання , щодо покращення транспортного сполучення наших дачних масивів «Промінь» та «Калина» із обласним центром, містом Луцьк, так як основна маса садоводів це  лучани та жителі села Промінь. До не давно, наші товариства обслуговував перевізник Зарецька Любов Сергіївна  шістьма  маршрутними автобусами  №4 , що цілком задовольняло в перевезенні наших садоводів.  Але з недавно цей перевізник з ряду об’єктивних причин відмовився від  цього маршруту. Після чого Луцькою міською радою було прийнято рішення про подовження маршруту автобусом № 9 –а до наших масивів, лише двома рейсами з ранку та двома ввечері.  Враховуючи той факт , що на дворі розпал дачного сезону і це для масивів із чисельністю 2700 дачних ділянок цього вочевидь не вистачає. А  ще , незадовго розпочнеться навчальний рік і з наших товариств діткам необхідно буде добиратись до школи та в дитячі садочки і зворотньо, адже на сьогодні на теренах наших товариств постійно проживає майже  170 сімей і в основі своїй це молоді сім`ї.

Маршрутний автобус  № 201 , котрий курсує із 40 – го кварталу до села Промінь, не в змозі забезпечити всіх бажаючих добратися на дачну ділянку, бо ходить досить рідко, і має  маршрут через вул.. Львівська минаючи густо населений нашими садоводами район ДПЗ і зовсім не доїздить до масиву «Калина», до того ж часто ламається..  Транзитні маршрутні автобуси маючи малу кількість місць, взагалі відмовляються зупинятись для наших садоводів. Враховуючи вище викладене просимо Вашої допомоги у розв`язанні питання покращення  перевезення садоводів наших товариств «Промінь» та «Калина» та жителів села Промінь , до  обласного центра та назад , так як обласна рада самоусунулась від рішення нашої проблеми.  Коли це необхідно ,садоводи готові на збільшення тарифу на 1 грн. аби лиш автобуси 9 – а  курсували до нас регулярно, хоча б через 1 годину. Підписи садоводів прикладаються.

      З повагою, та надією на позитивне вирішення цього питання:

                                   

08. 08. 2018 р.        Голова правління С.Т. «Промінь» :            С. М. Черкавський

 

                                 Голова правління С. Т. «Калина» :                   А. В. Чміль.

3. Обговорення виступів голови правління та голови ревізійної комісії.

4. Затвердження штатного розпису та кошторису на 2018 рік.

5. Затвердження списку садоводів котрі не сплачують членські внески за дачні ділянки  три і більше роки та підлягають вилученню в них згідно вимог Статуту.

6. Внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку  товариства та їх затвердження.

7. Прийняття Постанови Конференції, щодо тарифів та відповідних цільових внесків на 2018 рік.

 

10. 03. 2018р.                        Голова правління               

 

15.02.2018 року

Оголошення

Шановні садоводи. Наближається час проведення щорічної Конференції, яка є вищим органом управління нашого товариства.

З метою формування порядку денного та організованого проведення Конференції, звертаємось з проханням: усі проблемні запитання надавати у письмомову вигляді в контору товариства або у бухгалтерію. Також можна надсилати на електронну пошту голови правління яка вказана в розділі контакти.

Правління товариства.

16.12.2017 року

Ч Е Р Г О В Е    З В Е Р Н Е Н Н Я

Г О Л О В И   П Р А В Л І Н Н Я   Д О  

С А Д О В О Д І В   СТ «ПРОМІНЬ»

Шановні садоводи садівничого товариства «Промінь».  Завершено дачний сезон та збір врожаю.  Наближається до завершення і календарний 2017 рік, а за ним і час оплати членських внесків визначених Конференцією  на підставі Статуту товариства, по мінімальній сумі, всього  -  60 грн. за одну соту площі дачної  ділянки.  По завершенню 2017 року, по рішенню  цієї ж таки Конференції, сума членських внесків зросте до – 85 грн. за одну сотку дачної ділянки (як заборгованість за попередні роки) . Тому звертаю увагу всіх садоводів, котрі  ще не встигли оплатити членські внески за 2017 рік зробити це вчасно (лишається для цього лише - 15 днів).  А ті садоводи, котрі мають борги за попередні роки, для виключення потрапляння їхньої дачної ділянки в перелік тих, що будуть поставленні на голосування на наступній Конференції про їх вилучення у попереднього користувача (згідно вимоги Статуту товариства пункт 6.1.),  прохання погасити борги по оплаті членських внесків за два попередні роки, а також 2017 рік.

Адреса бухгалтерії :  м. Луцьк, проспект Перемоги 14, офіс 3-а. (перший поверх) тел./факс № 77- 00 - 15  -  Ірина  Леонтіївна.

З повагою, та надією на порозуміння:

                                                Голова правління.

   16.12. 2017 року                                                                         

 

22.11.2017 року

Ч Е Р Г О В Е    З В Е Р Н Е Н Н Я

Г О Л О В И   П Р А В Л І Н Н Я   Д О 

 С А Д О В О Д І В   СТ «ПРОМІНЬ»

   Шановні садоводи садівничого товариства «Промінь».  Завершено дачний сезон та збір врожаю.  Наближається до завершення і календарний 2017 рік, а за ним і час оплати членських внесків визначених цьогорічною Конференцією  на підставі Статуту товариства.

    Згідно рішення Конференції, за вказаний календарний рік членські внески при оплаті впродовж 2017 року за одну соту площі дачної  ділянки складають  -  60 грн.   По завершенню 2017 року (знову ж таки по рішенню  цьогорічної Конференції), оплата  членських внесків за 2017 рік зросте до  85 грн. за одну сотку (як заборгованість за попередні роки).

   Тому, звертаю увагу усіх садоводів, котрі  ще не встигли оплатити членські внески за 2017 рік зробити це вчасно (лишається для цього лише 40 днів). 

   До садоводів, котрі мають борги за попередні роки, для уникнення потрапляння їхньої дачної ділянки в перелік тих, що будуть поставленні на голосування про їх вилучення у попереднього користувача на наступній Конференції, прохання терміново погасити борги по оплаті членських внесків за попередні роки.

   22.11. 2017 року                                                  Голова правління

 

25.03.2017

Звернення голови правління СТ «Промінь»

До уваги садоводів товариства Промінь !

До Ваших послуг пропоную змінену технологію прибирання та вивезення сміття із території нашого з Вами товариства.

1. Зважаючи на негативне рішення Проміньської сільської ради за № 13/12 від 23 грудня 2016 року, щодо спільного використання полігону ТПВ села Промінь, СТ «Промінь» вимушене припинити вивезення нашим трактором із причіпом твердих побутових відходів з території товариства на вказаний полігон. У зв’язку з цим, на засіданні Правління було  прийнято рішення, щодо зміни умов прибирання нашої території та вивезення сміття за договором з «Луцькомунтранс».

2. Нами, за помірну ціну придбано шість сміттєвих контейнерів, які експлуатувались в Чехії, проте відповідають відмінному технічному стану. Проведено роботи по благоустрою  площадок  для їх облаштування, а саме:  на території контори в кількості - 3 одиниці та в районі Малого масиву біля зупинки автобуса, що прямує до Луцька – 3 одиниці. По мірі фінансової можливості їх кількість будемо збільшувати. 

    Але разом з тим, звертаюсь до членів товариства з наступного приводу:

1)  Прохання до усіх садоводів товариства «Промінь» віднестись із порозумінням до змін та  (наголошую)  викидати в контейнери лише тверді побутові відходи, котрі згідно договору, будуть вивозитись централізовано працівниками «Луцькомунтрансу» кожної п’ятниці, в другій половині дня. Прибирання трактором по суботах відміненно.

2)  Заборонено викидати в контейнери  гілля, траву, бур’яни та інші рослинні відходи,  що ускладнюють процес механічного вивантаження вмісту.

3) Заборонено викидати в контейнери  будівельне сміття у великих об’ємах.

Зверніть увагу:

  • органічні відходи можуть слугувати чудовою поживою для вашої грядки, перепрівши в компостній ямі на протязі половини року (дивіться розділ - "Це цікаво";
  •  будівельні тверді відходи  можуть бути використані для покращення наших доріг (за умови відсутності колючо – ріжучого вмісту).

4. Відтепер прийнято ухвалу наступного змісту:  «Викидання кульків, мішків та інших речей на початку ліній Основного масиву над трасою державного значення  Т - 03 – 03  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ !»

 5. Закликаю усіх садоводів, віднестись до цих змін гідно та відповідально. 

        З повагою, голова правління СТ«Промінь» .

25. 03. 2017р.                                 

 

 

До відома садоводів товариства « Промінь » !

26 квітня 2017 року проведено чергове засідання правління товариства, де були  розглянуті наступні питання :

1. Розглянуті заяви садоводів Коханюк Леоніли Андріївни Ділянка №282, садовода Вороніної Марії Олександрівни ділянка № 1151, садовода Опалінської Фаїни Миколаївної ділянка №481, а також лист від садоводів Малого масиву в адресу Артюшенко Василя Івановича.

2.  Головою правління надана інформація, щодо об’єму виконаних робіт за час, що сплив від попереднього засідання.

  3.  Бухгалтером, озвучений аналіз речей, про хід оплати садоводами – боржниками членських внесків за попередні роки.

Відмічено про значне зменшення садоводів котрі боргували перед товариством.

4.  Було прийняте рішення, про надання дозволу голові правління на придбання в кабінет бухгалтера ноутбука, для проведення фінансових операцій по платіжних документах, та проведення бухгалтерської звітності із фіскальною податковою службою та іншими організаціями.

5.  Вважаючи на покращення погодних умов, припинення заморозків, було прийняте рішення про початок сезону водопостачання з            25 квітня 2017 року.

6.. Члени правління були ознайомлені із текстом листа Державної екологічної інспекції, щодо продовження терміну на виконання пункту №2 припису №000429 від 20.08.2016р.до 18 вересня 2017 року.

7.  Було розглянуто пропозицію садоводів 7 – ї лінії про утворення об`єднання садоводів, для вирішення питання покращення дорожнього покриття цієї лінії.

8.  Заслухали голову правління із авансовим звітом на закупівлю матеріалів, в квітні місяці та одноголосно його затвердили.

9.  Зважаючи на наближення ювілейної дати  50 – річчя з Дня утворення нашого товариства - 7 червня 1967 ріку, вислухали пропозиції членів правління про програму його проведення.

Одночасно звертаюсь до всіх ветеранів, хто пам`ятає цей історичний момент,  або має матеріал про перших та наступних  керівників товариства, надати свою інформацію секретарю товариства, Марії Іванівні Гордійчук за телефоном № 0953194563, або особисто, за адресою - проспект Перемоги №14 кімната №  3 - а.

 

27. 04. 2017 р.                                                          Голова правління.       

8.02.2017

До уваги садоводів садівничого товариства «ПРОМІНЬ»!

18 лютого 2017 року о 10 годині ранку, в будинку культури міста Луцька, розпочне свою роботу звітно – виборна конференція садівничого товариства «Промінь».

Повістка дня :

1. Звіт голови правління за проведену роботу правлінням товариства «Промінь» в 2016 році.

2. Звіт голови ревізійної комісії про результати проведеної перевірки фінансово - господарської діяльності товариства в 2016 році.

3. Обговорення звітів.

4. Обговорення та затвердження «Положення про порядок створення та діяльності внутрішніх об`єднань садоводів товариства «Промінь» з вирішення життєво негайних питань та  контроль за їхньою діяльністю».

5. Затвердження списку садоводів, ділянки яких вилучаються за несплату членських внесків більше трьох років.

6. Проведення виборів голови правління, членів правління та членів ревізійної комісії на черговий термін.

7. Прийняття та затвердження штатного розпису працівників обслуговуючого колективу та кошторису на 2017 рік.

8. Прийняття та затвердження Постанови конференції.

        07. 02. 2017 р.                                        Голова правління

**********************************************************************************************************************

10.02.2017

Звернення ініціативної групи садоводів «Творімо добро»

 

Шановні садоводи СТ «Промінь»

 

Наближається час обрання голови нашого товариства, який буде опікуватись його проблемами у наступні два роки.  

Хочемо звернути увагу на результати роботи діючого голови правління

СТ «Промінь» -  Черкавського Степана Миколайовича.

За період його діяльності ми отримали можливість користуватися:

- додатковим транспортним сполученням маршрутного автобуса №4;

- освітленими у вечірній час та облаштованими лавками зупинками;

- чистими від сміття дорогами та узбіччями;

- постійним електропостачанням та належним водозабезпеченням;

- впорядкованими адміністративними та обслуговуючими

  приміщеннями товариства.

 

Мабуть, це основне що необхідне садоводу чи дачнику.

 

Проте, за ініціативи діючого голови, вперше за понад 30-літній період  зроблено колосальні інвестиції у майбутнє нашого товариства:

  • введено в експлуатацію новий трансформатор, який дозволить надалі користуватись якісним електропостачанням. Адже наявність електроенергії – це не лише освітлення в наших садових будинках, а й справність електроприладів та наявність водопостачання;
  • споруджено додаткову зупинку біля магазину;
  • споруджено додаткові сходинки до станції поїзда та встановлено лавки;
  • обладнано мережу контрольних лічильників для впорядкування системи електропостачання;
  • проведено благоустрій зупинок та частини доріг загального користування.

 

А ще багато справ, які не завжди видно пересічному садоводу: відремонтовано водонапірну ємкість та додатково забезпечено малий масив якісною водою, виготовлено карту масивів товариства, що дозволило їх увести в  генеральний план села Промінь, розроблено і легалізовано згідно вимог законодавства ряд дозвільних і регуляторних документів, у тому числі - Статут товариства, запроваджено прозору систему обліку надходжень та їх витрат на потреби товариства, що дозволило інвестувати наші кошти у розвиток, ліквідовано два стихійних звалища, функціонує інтернет-сторінка  тощо.

Зроблено не мало, але достатньо планів у майбутньому на благо наших садоводів.

 

18 лютого 2017 року в Будинку культури м.Луцька відбудеться звітно-виборна конференція товариства, де будемо обирати голову правління та представницькі органи товариства. Ініціативна група «Творімо добро» звертається до Вас з проханням проявити громадську позицію, зважено підійти до оцінки пропонованих кандидатів, прийти на конференцію та прийняти участь у виборах.

Ініціативна група садоводів «Творімо добро»

створена у відповідності до п.2.5 пп.3  Статуту СТ «Промінь»

Зауваження і пропозиції щодо тексту звернення можна надати за тел.. 78-32-92.

******************************************************************************************************

 

26.12.2016

До відома садоводів товариства «Промінь».  Для Вас,  із  28 грудня 2016 року в місті Луцьку,  за сприяння голови обласної ради Ігоря Палиці, відкрито офісне приміщення для роботи бухгалтера товариства  За адресою: проспект Перемоги 14, кімната 3 – А     (центральний вхід, перший поверх, зліва).

Запрошуємо до співпраці голів інших  садових товариств по оренді даного офісного приміщення.

Телефон для довідок : 0503788736, або 0503787124

 

16.12.2016. ДО УВАГИ САДОВОДІВ:

Інформуємо, що за 2016 рік, понад 700 власників ділянок не сплатили членських внесків. Прохання розрахуватись до кінця 2016 року. Нагадуємо, що згідно рішень конференції - ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСКІВ стягується ЗА ПІДВИЩЕНИМ ТАРИФОМ , а згідно вимоги Статуту п.3.6.1. садоводи,котрі не сплатили членські, цільові внески

Правління товариства

 

Новини

Перший підсумок конференції

20.02.2016 14:09
Конференція пройшла! Перший підсумок: давайте обговорювати питання на нашому сайті. Через безліч дрібних, емоційних виступів, які не внесли жодного позитиву в нашу майбутню діяльність, важливі і корисні пропозиції - просто ЗОГОВОРИЛИСЬ. Шановні учасники Поважного віку. Просіть своїх дітей, внуків,...

Вітаємо Вас на нашому новому сайті!

19.02.2016 09:29
Вже працює наш новий веб-сайт! На цьому сайті ми зможемо обговорювати наші проблеми та справи. Користуючись ним регулярно, ми маємо можливість зважено вирішувати усі питання. Їх можна задавати на електронну пошту, яка вказана в контактах. Ми з радістю триматимемо Вас в курсі усіх подій та заходів,...