Наші досягнення  Перелік справ, котрі вдалось впровадити в життя на дачних масивах садівничого товариства «Промінь» за 2013-2016 рр.

2013р.

            1. Для покращення контактів із садоводами впроваджено інформаційні дошки та почтовий ящик на зупиночних пунктах.

            2. Розроблена нова карта дачних масивів товариства «Промінь».

            3.Збудовані сходинки по схилам насипу до Малого масиву, силами Ківерцівської дистанції колії, (керівник Скуда Михайло Андрійович).

            4. Запущений маршрутний автобус №4 (перевізник Шаміс Олександр Михайлович ) для кращого транспортного сполучення із м. Луцьком.

            5. Облаштовані прожекторні світильники із датчиками «День-ніч» для освітлення автобусних зупинок в темну пору доби.

            6. Проведений благоустрій території навколо контори, та відремонтована дорога до її приміщення.

            7. Покращено водопостачання на Основному масиві ( підчеплено 750 метрів кабелю СІП – 16) для синхронного включення насосів центральної свердловини, та тієї котра розташована на 17 лінії.

            8. Придбані , та встановлені захисні пристрої МПЗК – 50, на всі глибинні насоси для контролю за якісною величиною напруги , котра на них подається.

            9. 5 жовтня, на правлінні було прийнято рішення, про будівництво ще однієї розвантажувальної трансформаторної підстанції для збільшення напруги в електромережі Ветеранського масиву.

            10. Включено в роботу додатково 37 проміжних електролічильників для точкового контролю за використаною садоводами електроенергією, а також для зменшення від`єднаних  дачних будівель, при виконанні працівниками ремонтно - профілактичних робіт.

            11. Проведена організаційна робота по прибиранню сміття на території товариства. Отримано дозвіл від Проміньської сільської ради  на вивезення його на полігон ТПВ села Промінь.

            12. Розроблені та прийняті на конференції «Правила внутрішнього розпорядку» та «Технічні умови на приєднання до електромережі товариства «Промінь»».

2014 рік.

            13. Виконана робота по складанні карти – схеми електромережі на масивах товариства із відміткою дачних будинків приєднаних до  неї. Завдяки якій було виявлено  - 56 дачних будинків, приєднаних без відповідної реєстрації.

            14. Змінено технологію під`єднання ввідного кабелю до голих алюмінієвих дротів електромережі через спеціальні алюміньові затискачі, що посприяло якісному кріпленню відводів до голого магістрального дроту, та зменшення викликів електрика на поломки.

            15. Для зручності перебування садоводів на автобусних зупинках, було встановлено дві комфортні лавочки .

            16. На цих же автобусних зупинках, були об лаштовані сміттє – прймачі.

            17. Продовжувався благоустрій контори товариства, де була зведена нова вбиральня.

            18. Провівши санітарну чистку саду , заготовили дрова на зиму для грубки ,  що була складена в майстерні.

            19. Проведено ремонт в приміщенні голови правління та кімнаті для працівників бригади по обслуговуванню. Замінено вхідні двері до цих приміщень.

            20. Впроваджений факсів ний  зв`язок .  Завдяки спонсорській допомозі членів правління В. І. Артюшенка та М. І. Зінчука. Що значно спростило передачу документів в бухгалтерію та зворотно.

            21. Виконані роботи по приведенню до вимог Водного кодексу України

- отримані паспорти на чотири діючі свердловини та отриманий дозвіл на їх використання із лімітом 289 м/3 на добу  споживання води із них, та 105,8 тис. м/3 на рік.

2015 рік.

            22. Проведений ремонт великої 400 кубової ємності, що на території контори товариства. Ця ємність слугує в якості аккумулюючої, наповнюючись

 в нічний період часу , та віддаючи воду в піковий денний період.

            23. Прокладений водогін через дорогу, котрий сполучив Основний масив  із Малим , подавши на нього питну якісну воду, якої тут не було роками. При цьому був збудований про ямок де розташувалась запірна апаратура.

            24. Додатково встановлено п’ять лавочок на зупинці дизель – поїзда працівниками Рівненською дирекцією залізничних перевезень.

            25. Здана в експлуатацію нова автобусна зупинка, котра розташувалась  між 23 –ю та 24 лініями Основного масиву при русі автобуса із м. Луцька.

            26. Для діагностування несправності неполадок в глибинному насосі, котрий демонтований із свердловини, нами була зварена довга випробувальна ємність для визначення причини неполадки в ньому, а також ізоляції електромотора.

            27. Проведено ліквідацію двох стихійних сміття - звалищ . Одне на Ветеранському масиві, друге на Малому . Активну участь по його ліквідації на Ветеранському масиві прийняв Микола Муйсійович Булига.

            28. Виконана значна робота по відновленню автобусного сполучення між нашими дачними масивами та містом Луцьк із новим перевізником Зарецькою Любов Сергіївною.

            29.  Подана заявка в ПАТ «Волиньобленерго»  на видачу технічних умов по збільшенню потужності трансформаторної підстанції № 486, котра розташована на Малому масиві із 63 кВа на 160 кВа.

2016 рік.

            30. Проведено реконструкцію розгалужених приямків із закриттям їх

металевими кришками та навісними замками, для виключення доступу до них по сторонніх осіб до запірної апаратури.

            31. Впроваджена прозора схема за надходженням коштів на рахунок товариства. Впроваджені номерні відомості. Журнали реєстрації загальних сум зібраних коштів із підписами голови правління та бухгалтера.

            32. З ініціативи замісника голови правління  М. І. Зінчука впроваджено нашу сторінку в Інтернеті, про життя нашого товариства.

            33. Завершено будівництво нової розвантажувальної підстанції на Ветеранському масиві № 777 на 160 кВа. Що дозволило підняти напругу в електромережі Ветеранського масиву до норми 230 В.

            34. По заходах по підготовці до зими встановлені другі двері в кімнаті голови правління та кімнаті для працівників.

            35. Проведено частковий ремонт дороги на 22 –й лінії та капітальний ремонт дороги на Малий масив.

            36. Після звернення до керівництва Луцького районного автодору Віталія Борисовича Єрко була відремонтована покрівля на автобусній зупинці.

            37. Прийнята нова редакція Статуту садівничого товариства «Промінь», згідно із розпорядженням уряду України щодо неприбуткових організацій.

            38. Впроваджена електронна система обліку коштів «Клієнт – банк»  та електронна система звітності перед органами фіскальної служби.

            39. По колективній заяві садоводів, та відповідно до рішення правління від 11 листопада, при активній участі секретаря товариства Марії Іванівни Гордійчук,

Було виділено приміщення під офіс бухгалтеру товариства в місті Луцьк, по адресу Пр. Перемоги №14 кім №3-а, в якому були проведені відповідні ремонтні роботи

40. Стабільно впродовж року подавалась як вода, так і електроенергія.

 

31. 01. 2017 року.                                                            Голова правління.