Постанова                                            Затверджено:

                                                                                            На  звітно - виборній конференції

садівничого товариства «Промінь»

                                                                         18 лютого 2017 року.

П О С Т А Н О В А

        Звітно – виборної конференції садівничого товариства «Промінь» на 2017 р.

Заслухавши та обговоривши доповідь голови правління садівничого товариства «Промінь за 2016 рік конференція п о с т а н о в л я є:

            1. Роботу правління садівничого товариства «Промінь» за 2016 рік вважати – задовільною.

            2. Звіт ревізійної комісії за 2016 рік по прибутках та видатках затвердити ( Акт ревізії додається ).

            3. Встановити розмір внесків на 2017 рік в сумі - 60 грн. за одну сотку, з терміном оплати на протязі календарного року.

            4. На ділянках Малого масиву ( нові наділи ) без водогону сума внесків складає - 20 грн. за одну сотку, а на ділянках де споживається електроенергія – 30 грн.  за сотку.

            5. Встановити розмір оплати боргу за попередні роки в сумі 85 грн.

            6.  Продовжити збір цільових коштів на заміну трансформатора на Малому масиві в сумі 70 грн. для тих садоводів , котрі їх ще не сплатили.

            7. Вступні внески визначити в сумі – 1000 грн.

            8. Затвердити штатний розпис на 2017 рік із штатом – 6 чоловік.

            9. Затвердити кошторис на 2017 рік по прибутках та видатках

( кошторис додається ).

            10. За крадіжку електроенергії (неопломбований  лічильник, під`єднання електромережі споживання поза лічильником, під`єднання без відповідної реєстрації ) повторне приєднання проводити лише після сплати додаткових добровільних внесків на рахунок товариства  - 750 грн. додаткових добровільних цільових внесків.

            11. Оплату за використану електроенергію проводити до 21 числа поточного місяця із використанням коефіцієнта втрат - 1,3 садоводам, що спожили до - 100 кВт. , а для тих  хто використав більше  100 кВт.  із коефіцієнтом  -  1, 37 згідно тарифу визначеного  Постановою НКРЕ ,  як  для юридичних осіб, із загальним приладом обліку  № 220 від 26.02.2015р.

            12.   У випадку пожежі , або в ситуації, котра привела до замикання  електромережі,  електропостачання  до будинку припиняється без попередження.

            13.  Проводити роботу по від`єднанню водопостачання та електропостачання до дачних ділянок , котрі не сплачують членських внесків два і більше роки.

            14. Вимагати усунення садоводами  відсутність габариту  - 2 м  від дротів електромережі  до  гілля дерев, на вводах до дачного будинку.

            15. Проводити системну  роботу по заміні електролічильників із класом точності більше  - 1 , на нові електронніЛічильники із класом точності  - 2,5 підлягають вилученню  із експлуатації згідно ТУ.

            16. При наявності боргу по оплаті за використану електроенергію більше  -  50 кВт. садоводу виписується попередження  про погашення ним  боргу на протязі  3 – х фінансових  днів.  При несплаті боргу за цей період, електропостачання припиняється.

            17.  Дозволено приєднання  дачних будинків до електромережі         380 V,  з попередньою оплатою  на рахунок товариства,  додаткового добровільного цільового внеску в сумі – 4000 грн.  Однофазного  - 300 грн.

            18.  Нові приєднання дозволено здійснювати із лічильниками лише першого класу точності і лише зовні будинку.  Такі ж вимоги  відносяться до постійно проживаючих на масивах садоводів.

            19.  Продовжити роботи по облаштуванню електролічильників анти – магнітними пломбами.

20. Продовжити складання договорів на постачання електроенергії  із садоводами у котрих відсутні відхилення від  ТУ по приєднанню діючих на С.Т. «Промінь» (при собі мати паспорт ).

21. Виготовити проектно –  кошторисну документацію на заміну трансформатора згідно отриманих ТУ на підстанції № 486.  При наявності вільних коштів провести роботи по його заміні.                                                                                                             

22. Виготовити проектно – кошторисну документацію  на будівництво водогону на території нових наділів по Малому масиву.

23. Вирішити питання із вивезенням сміття після визначення стратегії вирішення цієї проблеми.

24.  Привести до вимог законодавства технічну документацію по землеустрою масивів товариства.

25. Привести транспортний засіб - трактор до вимог законодавства

            24.  У випадку добровільного виходу , чи виключення садовода із членів товариства він зобов’язаний заключити договір через правління  на використання ним (доріг загального користування, водогону і т. і.) із внесенням субвенції в сумі - 450 грн. на рік в касу товариства..

 

                                Голова зборів:                           М. І. Зінчук.

                            Секретар зборів                        М. І. Гордійчук.